MORAVOSTAV Brno, a. s. stavební společnost, Maříkova 1899/1, 621 00 Brno-Řečkovice

Jak se k nám dostanete?

Do našeho teamu hledáme perspektivního „parťáka“ jenž dokáže aktivně řídit menší skupinu lidí, strojů nebo subdodavatele v oblasti demolic, výkopových a zemních prací. Zkušenost v oboru je výhodou, ale může se jednat i o Vaši první pracovní pozici po skončení školy.

Požadujeme:
- aktivní a samostatný přístup k práci
- středoškolské vzdělání stavebního směru
- zkušenost s těmito obory činnosti výhodou
- pečlivost, spolehlivost a komunikativnost
- ochota pracovat po celé ČR
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní společnosti a možnost karierního růstu
- balíček zaměstnaneckých výhod (mobil, stravenky, apod.),
- výkonnostní odměny
- příjemný pracovní kolektiv
- 25 dní dovolené

Náplň práce:
- odpovědnost za kvalitu stavbu a plnění termínů
- koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
- řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub)dodavatelskými firmami
- odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO

Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Pro více informací kontaktujte prosím naše personální oddělení:
tel.: 549 128 116 email: personalni@moravostav.cz